about-us-logoNaša spoločnosť bola založená v auguste 2013, ENSOL Slovakia má ambíciu stať sa úspešným novým subjektom energetických riešení a integrátorov, ktorí poskytujú celý rad riešení v oblasti úspory energie a nasadení moderných energetických služieb pre komerčných, maloobchod a rezidenčných zákazníkov. ENSOL Slovakia pôsobí primárne na území žilinského regiónu, avšak s ambíciou postupne rozšíriť svoje zdroje do poskytovania profesionálnych služieb na celom Slovensku.

ENSOL Slovakia úzko spolupracuje so svojimii klientmi, aby pochopila ich požiadavky a mohla realizovať profesionálne a efektívne riešenia na uspokojenie týchto potrieb. Cieľom je, aby vám zložitosť nasadenia moderných technológii pomohla v dlhodobom horizonte a naše riešenia úspory energie nám pomohli stať sa vašim spoľahlivým poradcom a partnerom.

Naša spoločnosť dosiahla významný rast od svojho zavedenia do odvetvia managementu budov, klimatizovaných systémov a priemyselných riešení. Naša filozofia „robiť veci iba raz a to správne“ je neoddeliteľnou súčasťou úspechu spoločnosti.

Usilujeme sa o dokonalosť a sme odhodlaní vykonávať práce na najvyššej možnej úrovni v súlade požiadavkami klienta a v rámci uložených časových obmedzení. Manažérsky tím neustále posudzuje profesionalitu našich technikov poskytuje im on-the-job školenia. To zaisťuje, že kvalita vyškolenia našich technikov je na najvyššej možnej úrovni.

Sme pyšní na našu prácu a zaväzujeme sa poskytovať najlepšie možné služby na zabezpečenie spokojnosti zákazníkov

Novinky

2014 August - Tlačová správa - Solárne články s účinnosťou až 50 % - Americká společnost Semprius usilovně pracuje na nové generaci koncentrátorových solárních článků (HCPV). Ambicí společnosti je překonat magickou hranici účinnosti článků ve výši 50 % v horizontu 3-5 let.

Read more...

Pridaj sa k nám!

Prečo?

Trvalý rast a úspech ENSOL Slovakia vedie k príležitostiam pre stážistov, kvalifikovaných technikov a obchodných zástupcov, ktorí hľadajú pozície v rámci úspešného tímu a odmeňovania spoločnosti.

Read more...