about-us-logoNaša spoločnosť bola založená v auguste 2013, ENSOL Slovakia má ambíciu stať sa úspešným novým subjektom energetických riešení a integrátorov, ktorí poskytujú celý radriešení v oblasti úspory energie a nasadení mederných energetických služieb pre komerčných, maloobchodné a rezidenčných zákazníkov. ENSOL Slovakia pôsobí primárne na území žilinského regiónu, avšak s ambíciou postupne rozšíriť naše zdroje do poskytovania profesionálnych služieb na celom Slovensku.

ENSOL Slovakia úzko spolupracuje so svojimii klientmi, aby pochopila ich požiadavky a mohla realizovať profesionálne a efektívne riešenia na uspokojenie týchto potrieb. Naším cieľom je, aby Vám zložitosť nasadenia moderných technológii pomohla v dlhodobom horizonte a naše riešenia úspory energie nám pomohli stať sa vašim spoľahlivým poradcom a partnerom.

Naša spoločnosť dosiahla významný rast od svojho zavedenia do odvetvia managementu budov, klimatizovaných systémov a priemyselných riešení. Naša filozofia "robiť veci iba raz a to správne" je neoddeliteľnou súčasťou úspechu spoločnosti.

Usilujeme sa o dokonalosť a sme odhodlaní vykonávať práce na najvyššej možnej úrovni v súlade požiadavkami klienta a v rámci uložených časových obmedzení. Manažérsky tím neustále posudzuje profesionalitu našich technikov poskytuje im on-the-job školenia. To zaisťuje, že kvalita vyškolenia našich technikov je na najvyššej možnej úrovni.

Sme pyšní na našu prácu a zaväzujeme sa poskytovať najlepšie možné služby na zabezpečenie spokojnosti zákazníkov

Novinky

2012 January -Media Release - Crimes generally increase in the summer months. Are you 2-3 times more likely to be targeted than your neighbour?

Read more...

Pridaj sa k nám!

Prečo?

Fortress Security's steady growth and success has lead to opportunities for trainees, qualified security technicians, and sales representatives who are seeking a position within a successful team and rewarding company.

Click Here to Apply