Pridaj sa k nám ...

Zamestnanci ENSOL Slovakia dôsledne plnia požiadavku na odbornosť, aby spĺňali požiadavky zákazníkov. Ako pri každej úspešnej novej spoločnosti, naša zákaznícka základňa rastie ohromujúcou rýchlosťou, takže neustále dbáme na to, aby naši zamestnancii tvorili tvrdo pracujúci tím..

Náš trvalý rast a úspech vedie k príležitostiam pre stážistov, kvalifikovaných elektrotechnikov a obchodných zástupcov, ktorí hľadajú pozície v rámci úspešného tímu a odmeňovania spoločnosti.

Ak ste si istý, ste tímový hráč, máte bydlisko v žilinskom regióne, máte skúsenosti v oblasti elektrotechnického priemyslu a automatizácie, a rád by ste boli považovaný za súčasť spoločnosti ENSOL Slovakia, potom prosím pošlite svoj životopis na adresu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Váš záujem bude považovaný za prísne dôverný.

 

Novinky

2012 January -Media Release - Crimes generally increase in the summer months. Are you 2-3 times more likely to be targeted than your neighbour?

Read more...

Pridajte sa
k nám!

Prečo?

Trvalý rast a úspech ENSOL Slovakia vedie k príležitostiam pre stážistov, kvalifikovaných technikov a obchodných zástupcov, ktorí hľadajú pozície v rámci úspešného tímu a odmeňovania spoločnosti.

Click Here to Apply